Masaż Piaseczno Kosmetyka Piaseczno
Gabinet masażu Piaseczno Gabinet kosmetyczny Piaseczno
Karta upominkowa
Oferta w pigułce
Cennik
Medycyna estetyczna
Mezoterapia
Terapia Mikroigłowa
Makijaż permanentny
Laseroterapia
Wizaż, rzęsy
Pielęgnacja
Masaż sportowy
Masaż leczniczy
Program dla Mężczyzn
Oferta w pigułce

Kosmetologia estetyczna

W zakresie naszych usług znajduje się również zaawansowana kosmetyka twarzy oraz kosmetyka ciała. Korzystamy z najnowszych osiągnięć kosmetologii oferując niezwykle skuteczne zabiegi, które przynoszą wymierne efekty m.in. mezoterapię igłową, osocze bogatopłytkowe, nici PDO, głębokie złuszczania kwasami. Wypełniamy zmarszczki kwasem hialuronowym, wykonujemy zabiegi z zakresu terapii mikroigłowej - Rolcit, Derma Pen oraz Skin Needling.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami kosmetycznymi, m.in. laserem Q Switch do usuwania przebarwień, tu permanentnego i peelingu węglowego oraz redukcji rozstępów, urządzeniem E-Light (RF+IPL) usuwającym owłosienie, redukującym naczynka oraz trądzik, radiofrekwencją, elektrokoagulacją, mikrodermabrazją, kawitacją oraz mezoterapią bezigłową i urządzeniem Derma Pen i Skin Needling.

Nie ograniczamy się do jednej marki - z pośród bogatej oferty rynkowej wybieramy tylko te zabiegi, które spełniają najwyższe oczekiwania klientów.
Pracujemy m.in. na preparatach Innoaestetics, French Laboratiries, DermaHeal, Aliaxin, Viscoderm, Eco Plat, PCA.

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna
Specjalizujemy się w makijażu permanentnym wykonanym w niezwykle naturalny sposób oraz mikropigmentacji medycznej - rekonstruujemy brodawki po mastektomii piersi, maskujemy bielactwo, blizny, zajęczą wargę.
www.naturalnypermanentny.pl


Mikropigmentacja skóy głowy
Jesteśmy pierwszym w Polsce gabinetem gdzie wykonuje się zabiegi mikropigmentacji skóry głowy. To innowacyjna metoda rozwiązująca problemy z łysieniczyzn.
www.mikrohair.pl

Przedłużanie i zagęsczanie rzęs
Wykorzystujemy wszystkie dostępne na rynku metody - 1:1, objętościową, tzw. Russian Style, rzęsy syntetyczne oraz z norek.

Wizaz
Wykonujemy makijaże okolicznościowe, prowadzimy warsztaty.

Masaż leczniczy

Gabinet powstał z pasji usprawniania organizmu ludzkiego, a w szczególności aparatu ruchu. Z pasją odchodzimy do swojej pracy, pomagając na co dzień pacjentom w powrocie do normalnego życia poprzez masaż i terapię manualną.

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz doświadczeniu w przywracaniu sprawności sportowcom potrafimy szybko i skutecznie pomagać w problemach związanych z bólem kończyn i kręgosłupa.

Sportowcy wymagają pomocy natychmiastowej, nie zaś dziesięciu zabiegów, które mają im pomóc. Często możliwe jest, aby po jednym, dwóch, góra trzech zabiegach ból całkowicie ustąpił, a dany narząd ruchu był w pełni sprawny.

Chcemy umożliwiać ludziom korzystanie ze sprawnego aparatu ruchu, ponieważ jedynie w pełni sprawny aparat ruchu umożliwia zdrowe życie.


 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!