Masaż Piaseczno Kosmetyka Piaseczno
Gabinet masażu Piaseczno Gabinet kosmetyczny Piaseczno
O nas

Zespół Beauty Massage&SPA

Naszym największym atutem jest profesjonalny zespół, który dba o Państwa potrzeby i stara się sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów. Wszyscy pracownicy posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, liczne szkolenia, kursy specjalistyczne i bogate doświadczenie zawodowe. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przywiązują się Państwo zarówno do miejsca jak i osób wykonujących zabiegi, dlatego też niezwykle ważną kwestią jest dla nas stabilność zespołu.

Warto podkreślić, że jesteśmy również firmą szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz rejestru placówek edukacji pozaszkolnej Ministerstwa Edukacji Narodowej - wszystkie osoby pracujące w gabinecie są również szkoleniowcami.

Wnętrze

Na ponad 100 m2 stworzyliśmy dla Państwa klimatyczne miejsce, gdzie odnajdą Państwo chwilę relaksu i wyciszenia. Prócz przyjaznych, ciepłych wnętrz w "kolorach ziemi" oferujemy najwyższej jakości wyposażenie gabinetów zapewniające Państwu komfortowe warunki podczas zabiegów.

Dysponujemy 4 odrębnymi gabinetami umożliwiającymi wykonowanie zabiegów na twarz, ciało w tym tzw. zabiegów podwójnych - dla dwóch osób w jednym czasie oraz stanowiskiem do manicure i pedicure.


Higiena

Spełniamy najwyższe standarty higieniczne. Używamy materiałów jednorazowych, sterylizujemy narzędzia w autoklawie medycznym. Przeprowadzamy okresowe testy prawidłowości sterylizacji. Wysterlizowane narzędzia z paskami testowymi otwierane są na oczach Klientów, tak by mieli pewność, że są bezpieczni podczas wykonywania zabiegów. Prowadzimy pełną dokumentację w zakresie sterylizacji narzędzi. Poddajemy się okresowym kontrolom regionalnej stajii epidemiologicznej.
Spełniamy wszelkie normy Sanepidu, Straży Pożarnej oraz BHP.