Masaż Piaseczno Kosmetyka Piaseczno
Gabinet masażu Piaseczno Gabinet kosmetyczny Piaseczno
Karta upominkowa
Oferta w pigułce
Cennik
Medycyna estetyczna
Mezoterapia
Terapia Mikroigłowa
Makijaż permanentny
Laseroterapia
Wizaż, rzęsy
Pielęgnacja
Masaż sportowy
Masaż leczniczy
Program dla Mężczyzn
Makijaż permanentny

Stawiamy na naturalność

Naszym celem jest wykonanie makijażu permanentnego na tyle subtelnie, by nie przykuwał nadmiernie uwagi, by twarz wyglądała promienniej i wyraźniej. 

Makijaz permanentny przeznaczony jest dla kobiet, które chcą codziennie cieszyć się nieskazitelnym makijażem, nie mają czasu na poranne spędzanie czasu przed lustrem, cenią sobie wygodę, chcą w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjnie - nawet rano tuż po przebudzeniu.
Makijaz wykonujemy na powiekach, brwiach i ustach. Mozna równiez imitować maleńkie pieprzyki, rozświetlać cielistym kolorem łuk brwiowy, czy optycznie powiększać białą kreską oko.

Makijaż to nie tylko podkreślanie naturalnego piękna. To również możliwość pomocy osobom, które borykają się z niedoskonałościami natury. Poczynając od przywrócenia czerwieni wargowej u osób, u których powracające opryszczki spowodowały jej zanik  mikropigmentacja umożliwia rekonstrukcję brwi i linii rzęs u osób które straciły owłosienie z powodów zdrowotnych, imitację brodawek po amputacji piersi, tuszowanie łysienia plackowatego, blizn, bielactwa etc.


Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Na spotkaniu postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości dotyczące zabiegu. Wykonany zostanie równiez rysunek próbny - na Państwa życzenie wykonamy fotografię przed i po zabiegu.

Makijaż permanentny w naszym salonie wykonuje linergistka z bogatym doświadczeniem, szkoleniowiec.
Makijaz wykonywany jest przy użyciu jednego z najbardziej precyzyjnych urządzeń na rynku. Zabieg jest niemal bezbolesny. Zapewniamy najwyzszą steryllność podczas zabiegu.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej makijażowi permanentnemu:
www.naturalnypermanentny.pl

Jesteśmy również firmą szkoleniową - prowadzimy kursy z makijażu permanentnego.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: + 48 783 065 695

NOWOŚĆ  - innowacyjne rozwiązanie problemów łysienia. Więcej szczegółów na stronie www.miikrohair.pl